لوله بازکنی,تخلیه چاه,لوله بازکنی تهران,تخلیه چاه تهران,رفع گرفتگی توالت فرنگی,حفره چاه,رفع بد بوی بد فاضلاب,رسوب گیری

نگاهی به فناوری بعد از چاپ کوموری

A look at the technology after the Kumari printing

321

نگاهی به فناوری بعد از چاپ کوموری

A look at the technology after the Kumari printing

نخستین فصلنامه کوموری در سال ۲۰۱۸

اولین فصلنامه کوموری در سال ۲۰۱۸ با نگاه به فناوری جدید بعد از چاپ کوموری منتشر شد. در این فصلنامه به بحث توسعه استفاده از ماشین های چاپ دیجیتال دورورقی IS29  کوموری در مراکز چاپ جهان در کنار ماشین های چاپ افست و توانمند سازی چاپخانه ها برای قبول هر سفارش چاپی با هر کیفیت مورد نظر مشتریان از جمله: تنوع گسترده در نوع و ضخامت سطوح چاپی اعم از کاغذ / مقوا/ پلیمر/ متالایز و … سرعت بالای انجام سفارش ها، اقتصادی بودن انجام تیراژهای کم و ارائه جلوه های ویژه و … پرداخته شده است. همچنین استانداردسازی مراحل چاپ و بعد از چاپ با عرضه ماشین های جدید دایکات چهار و نیم ورقی Apressia DC105  و برش Apressia CT115/CT137  به همراه امکانات جانبی و اتوماسیون کامل، حذف گلوگاه های تولیدی در مراکز چاپ و بسته بندی و توسعه همکاری های فنی/ بازرگانی با کمپانی Highcon سازنده آخرین فناوری های دایکات لیزری با هدف گسترش دیجیتال سازی عملیات بعد از چاپ ، دیگر موضوعی است که در این فصلنامه بررسی شده است.

در بخش دیگری از آن می خوانیم چاپ اسکناس پلیمری ۱۰ پوندی از سوی بانک انگلستان در چاپخانه De La Rue  ، بزرگترین و معتبرترین مرکز چاپ امنیتی  برای اسکناس و گذرنامه با مراکز متعدد در جهان و بالاترین سهم در چاپ اسکناس های کشورهای مختلف .

تجهیزات و ماشین آلات جدید این مرکز که اسکناس های پلیمری نیز با آن تولید می شود طراحی و ساخت کمپانی کوموری بوده و در یک دهه اخیر بیشترین سهم فروش تجهیزات در جهان را به خود اختصاص داده است.

در این شماره همچنین گزارشی تهیه شده که به رضایتمندی مشتریان کوموری در کشورهای مختلف جهان از قابلیت های ماشین های چاپ افست و چاپ دیجیتال و … اختصاص دارد . پوشش برگزاری سمینارها و نمایشگاه های بین المللی و منطقه ای برای ارائه راهکارهای جامع در صنعت چاپ و بسته بندی و استقبال صاحب نظران و بازدید کنندگان از دیگر مطالب خواندنی این فصلنامه است.

80%
Awesome
  • Design

Leave A Reply

Your email address will not be published.