لوله بازکنی,تخلیه چاه,لوله بازکنی تهران,تخلیه چاه تهران,رفع گرفتگی توالت فرنگی,حفره چاه,رفع بد بوی بد فاضلاب,رسوب گیری

کمپین استند تبلیغاتی Coca Cola zero

617

کمپین استند تبلیغاتی Coca Cola zero

کمپین استند تبلیغاتی Coca Cola zero بسیار خلاقانه و جالب طراحی شده است. این کمپین به بررسی و شناسایی مخاطبان و جامعه هدف پرداخته و برای دریافت بیشترین اثرگذاری و دستیابی به هدف تعیین شده کمپین، در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها اجرا شده است.

ظاهر طرح اجرا شده، هر رهگذری را متعجب و حیرت زده می کند و نظر آنان را جلب می نماید. در واقع با یک ایده ی بسیار ساده و اما کاملا خلاقانه، جامعه هدف را درگیر این کمپین کرده است. همان طور که در تصویر مشاهده می نمایید، هیچ گونه ابزار و متریال پر هزینه ای در اجرای در این چاپ استند استفاده نشده است، بلکه فکر و ایده ی بسیار پر مایه و مبتکری آن را پدید آورده و طراح کمپین موفق شده با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را از این کمپین تبلیغاتی برای کمپانی کوکاکولا به ارمغان بیاورد.

 

Coca Cola zero نوشیدنی ای است با کالری صفر و میزان قند صفر که فرموله شده ی کوکاکولای معمولی است و طعم آن کاملا مشابه کوکا کولا ی معمولی می باشد.

کمپین استند تبلیغاتی Coca Cola zero

تحلیل کمپین تبلیغاتی استند Coca Cola zero

بسیاری از مردم پس از معرفی این محصول، دست به انتقاد زدند و این امر را غیر ممکن دانستند که طعم و مزه کوکا کولا بدون قند و کالری هم تغییری نکند. این کمپین تبلیغاتی هم با هدف تأکید بر این خصوصیت کوکاکولا زیرو انجام گرفته و استند فروشگاهی برای کمپین «این امکان پذیر است» به نمایش گذاشته است.

در بالای استند تبلیغاتی پیام تبلیغاتی محصول نوشته شده: (طعم کوکا کولای حقیقی، با قند صفر. این امکان پذیر است).

برای ساخت استند هم کاری متفاوت و جالب انجام گرفته که در نگاه اول برای عابرین غیر ممکن به نظر می رسد و تعجب برانگیز است. تمام استند بر روی یک قوطی کوچک Coca Cola zero بنا شده و کل وزن آن را تحمل می کند. بر خلاف چیدمان منطقی، بطری های سنگین و بزرگ تر بالا تر قرار گرفته اند. با این کار علاوه بر نمایش سایز ها ی مختلف این نوشیدنی، مردم نیز بیشتر به فکر فرو رفته و از ایستایی و مقاومت سازه حیرت می کنند.

این استند به همان اندازه غیر ممکن، اما واقعی است.

منبع : هوراد

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.