لوله بازکنی,تخلیه چاه,لوله بازکنی تهران,تخلیه چاه تهران,رفع گرفتگی توالت فرنگی,حفره چاه,رفع بد بوی بد فاضلاب,رسوب گیری

قابلیت های جدید چاپ دیجیتال برای برچسب ها

New digital printing capabilities for labels

774

قابلیت های جدید چاپ دیجیتال برای برچسب ها

New digital printing capabilities for labels

افزایش تقاضا برای اجراهای چاپی صد تا صد هزار فوت، آن را برای این مبدل برچسب جهت بسط بیشتر به چاپ دیجیتال ضروری کرده است. Label Resources ، چاپگر برچسب دیجیتال جوهر افشان هفت رنگDominoN610i ” را به عنوان بخشی از توسعه خود در زمینه تسهیلات مدرن خریداری شده اخیر در لانگلی در بریتیش کلمبیا ارائه داده است.   Domino N610i جزء کلیدی استراتژی رشد Label Resources است.

جری مارینسلج، رئیس Label Resources می گوید: سرمایه گذاری ما برای استفاده از چاپ دیجیتال، حدود هفت سال پیش با یک سیستم اجرای کوتاه دسکتاپ Perimera آغاز شد. با درک نیاز به افزایش سرعت تولید و سفارش خودکار پردازش، سیستم نرم افزاری  Labeltraxx کامل و چاپگر دیجیتال ۴۹۵۰ EFI Jetrionرا چهار سال پیش نصب کردیم. افزایش تقاضا برای اندازه های صد تا صد هزار فوت موجب افزایش بهره وری شد، به طوری که تصمیم گیری برای دو برابر شدن سرعت و یا دو و نیم برابر شدن آن آسان بود.

یکی از عوامل کلیدی در انتخاب Domino این بود که فن آوری، قابل اعتماد و ثابت شده بود. جوهر افشان دیجیتال Domino N610i ، یک چاپگر برچسب دیجیتالی آماده تولید ( production ready ) است که اجازه می دهد تا تبدیل کننده های چاپگر برچسب ، کسب و کار خود را رشد دهند و در عین حال برچسب های زیبای چاپی و بسیار بادوام را به مشتریان برند خود ارائه دهند.

به گفته مارینسلج: با رنگ آمیزی نود و دو درصدی از رنگ های Pantone ، سیستم رنگ متالیک فرآیند و ظرفیت های چاپ داده متغیر تمام رنگی بالای دویست و چهل و شش فوت در دقیقه، مطمئن هستیم که مشتریان ما را به خاطر کیفیت استثنایی، خدمات و مقرون به صرفه بودن، بیش از پیش دوست خواهند داشت . برای شناخت مشتریانی که نیاز به نقاط رنگی بیشتری دارند، پایان دهنده ABG جدید ما امکان تنظیمات ترکیبی با رنگ اضافی فرابنفش و یا مبتنی بر آب، فویل کردن، لمینیت کردن، چاپ پشت و جلادادن را ارائه می کند. برای اطمینان از این که اتمام می تواند با Domino جدید ما هماهنگ باشد، ABG ما به برگشت به عقب خودکار  (automated back scoring) و جداسازی وب و همچنین سریع ترین اجرای ایستگاه نیمه دوار ( semi-rotary ) بالای چهارصد و نود و دو فوت بر دقیقه مجهز است.

Label Resources  علاقمند به رشدی است که در طول سال ها در کسب و کار خود مشاهده کرده است و آینده را روشن می بیند.  مارینسلج نتیجه می گیرد :

چاپ دیجیتال، تفاوت قابل توجهی با تجارت  Flexo سنتی ما داشته و بدون شک یکی از پیشرفت های هیجان انگیز در آینده صنعت ما است، به ویژه هنگامی که رشد Flexo ما را به نسبت سه به یک گسترش می دهد.

منبع : صنعت بسته بندی

Leave A Reply

Your email address will not be published.